23/03/2017

Pomoc ofiarom wypadków komunikacyjnych

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE
I POMAGAMY POSZKODOWANYM
W WYPADKACH DROGOWYCH

Fundacja Młodzi Ludziom prowadzi działalność edukacyjną wśród dzieci i młodzieży dotyczącą podnoszenia bezpieczeństwa na drodze. Do tej pory przeprowadziliśmy liczne akcje i programy edukacyjne oraz bezpłatnie dystrybuujemy wśród dzieci i młodzieży odblaski takie jak kamizelki czy opaski.

Obszarem działalności Fundacji jest teren całego kraju. Pomagamy na rozliczne trudności, z którymi zmagają się ofiary wypadków drogowych.

Osoby zainteresowane pomocą prawną mogą uzyskać pomoc w siedzibie Fundacji oraz mailowo i telefonicznie.

Prowadzimy bezpłatną infolinię dla ofiar wypadków drogowych gdzie udzielana jest bezpłatna informacja prawna oraz bezpłatna pomoc prawna. Ofiary wypadków drogowych oraz ich najbliżsi mogą dowiedzieć się, jakie prawa im przysługują, jak rozpocząć procedurę ubiegania się o rentę, zadośćuczynienie, czy też odszkodowanie powypadkowe. Osoby wymagające kompleksowej ochrony i pomocy prawniczej kierujemy do specjalistów, z którymi współpracujemy długi czas i mamy pewność co do ich profesjonalizmu, kwalifikacji i uczciwości.

 

POMOC PRAWNA OFIAROM WYPADKÓW KOMUNIKACYJNYCH

Bezpłatne konsultacje prawne dla ofiar wypadków komunikacyjnych oraz ich rodzin są udzielane pod nr telefonu: 519686888 lub w siedzibie Fundacji po wcześniejszym umówieniu się.