KRAJOWE CENTRUM WOLONTARIATU

Od samego początku działalności Fundacji, a więc od 2012 roku nasza działalność oparta była na pracy wolontariuszy, dzięki którym mogliśmy zrealizować nawet najbardziej ambitne projekty bez konieczności posiadania wielkich środków finansowych.

Jeśli chciałbyś z Nami tworzyć ciekawe projekty i pomagać innym to aplikuj:

KRAJOWE CENTRUM WOLONTARIATU

Obecnie prowadzimy Krajowe Centrum Wolontariatu zrzeszające osoby w każdym wieku z różnym doświadczeniem oraz umiejętnościami, chcących pomagać innym przy projektach realizowanych w różnych częściach kraju. Jeśli chciałbyś z Nami tworzyć ciekawe projekty i pomagać innym to aplikuj: